Koniec Vera Fight Club

To było wyjątkowe miejsce na sportowej mapie Łodzi, miejsce, które jako jedno z pierwszych zaczęło budować historię największego klubu w mieście. W związku z przyjętą strategią rozwoju firmy i pożądanymi kierunkami rozwoju, podjęliśmy decyzję ozamknięciu strefy Vera Fight Club.

Dziękujemy wszystkim, którzy przez te wszystkie lata byli z nami i doskonalili swoje umiejętności w sportach walki - klubowiczom, trenerom, sparing partnerom, wszystkim gościom, którzy nas odwiedzili. Sporty walki w Verze miały swoją długą, pełną sukcesów historię, a jednym z najważniejszych wydarzeń było połączenie sił z Zenith Łódź i otwarcie nowej odsłony strefy w nowym miejscu w klubie.

Jeszcze raz dziękujemy za ten czas. Nasze drogi się rozchodzą, ale nie przestaniemy trzymać kciuków za sukcesy łodzian we wszystkich pojedynkach, do których przystąpią.

Co to oznacza dla klubowiczów?

A - Jeśli korzystałeś tylko z treningów personalnych, możesz swoją umowę wypowiedzieć natychmiast, zaznaczając w wypowiedzeniu trenera, u którego odbywały się treningi.

B - Jeśli korzystałeś z zajęć zorganizowanych / grupowych, okres wypowiedzenia umowy skróciliśmy do 1 miesiąca. Możesz korzystać z zajęć do końca października. Pamiętaj, by swoje wypowiedzenie złożyć w październiku (niezależnie w którym momencie to zrobisz umowa zakończy się 31 października).

Co to oznacza dla osób, które nie korzystały ze sportów walki?

W miejscu Vera Fight Club powstanie nowa strefa. Bądźcie czujni, nowa odsłona tego miejsca przyniesie dużo nowości!

 

0 komentarzy
Dodaj komentarz