Łączenie CPM z siłownią

Drodzy klubowicze, społeczności CPM!

Po latach rozwoju największego klubu w Łodzi, w różnych kierunkach, ale zawsze w stronę sportu, wracamy w tym miejscu do naszych korzeni. Klub VeraSport zrodził się z pasji do sportów drużynowych i to pierwsze boiska trawiaste w Łodzi oraz hala wielofunkcyjna, dały rozpęd pozostałym strefom - siłowni, sportom rakietowym, a w późniejszym czasie jednej ze stref, która jest Waszą ulubioną - Centrum Przygotowania Motorycznego.

Wraz z nowym rokiem zdecydowaliśmy o utworzeniu na powierzchni CPM nowoczesnego boiska wielofunkcyjnego z przeznaczeniem do koszykówki, siatkówki oraz piłki nożnej, a także otwarciem tam dwóch dodatkowych kortów do badmintona. To trudna, ale przemyślana decyzja, biorąc pod uwagę długoletnią strategię rozwoju klubu.

Wiemy jednak, jak ważne jest w naszym klubie Centrum Przygotowania Motorycznego i jak wiele czasu tam spędzacie, dlatego nie rezygnujemy z wysiłku trenerów, mnóstwa odbytych tam treningów i możliwości, które przez lata dawał Wam CPM. Całą strefę przenosimy na powierzchnię VeraGYM, przearanżowywując ją w całości, a także przeznaczając na potrzeby mobility strefę dla dzieci (likwidując ją w tym miejscu).

Łącząc VeraGYM i CPM stworzymy miejsce o wielu możliwościach, na mniejszej niż dotychczas przestrzeni, starając się zachować większość funkcjonalności CPM.

Na połączoną strefę zostanie przeniesione całe wyposażenie CPM, a także Wasze ulubione zajęcia grupowe. Bez zmian będzie funkcjonowała przearanżowana VeraGYM oraz strefa VeraFITNESS.

Wiemy, że to trudna i bolesna dla sympatyków CPM decyzja, prosimy jednak o cierpliwość i zachowanie ocen i opinii do momentu wystartowania strefy. Będziemy się starali reagować na bieżąco na Wasze wskazówki i sugestie, i liczymy, że mimo mniejszej przestrzeni, Wasz trening nadal będzie maksymalnie efektywny, do czego dołożymy wszelkich starań.

0 komentarzy
Dodaj komentarz