5,0
7 ocen
Oceń
0
Szczegóły zajęć
5,0 7 ocen

Pragniemy zaprosić wszystkich Was do wspólnej pracy nad fundamentem Waszych możliwości motorycznych - do pracy nad rozwojem siły. Jest to w ocenie specjalistów podstawa w przygotowaniu motorycznym zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Nieustannie stymulując organizm do zwiększania Waszej siły maksymalnej zauważycie, że poprawie ulegają również inne zdolności motoryczne. Będziecie w stanie szybciej biegać, wyżej skakać, skuteczniej dryblować na boisku czy mocniej bić na macie. Warto wspomnieć o wpływie pracy nad rozwojem siły na regenerację - stymulowanie układu nerwowego do produkcji hormonów anabolicznych wpłynie na nią bardzo korzystnie.

Na zajęciach “Przygotowanie siłowo - kondycyjne” skupimy się na rozwoju Waszych cech motorycznych poprzez wykorzystanie bazowych ćwiczeń wielostawowych - kolejna fundamentalna zasada przygotowania motorycznego. Ruchy wielostawowe, takie jak przysiad poprawiają (lub jeżeli nie jest potrzebna poprawa, to nie ograniczają) zakres Waszych ruchów - jest to niezwykle ważne w procesie rozwoju każdego sportowca. Wykonywanie ćwiczeń w niepełnym zakresie skutkuje osłabieniem ścięgien i wiązadeł oraz przykurczem mięśni, co w żadnym wypadku nie wpłynie na Wasz rozwój, a doprowadzi jedynie do kontuzji.

Mając solidny fundament w postaci siły, wprowadzimy ćwiczenia kondycyjne i dynamiczne - w końcu sama siła to fundament, ale nie wszystko. Dotrzymamy obietnicy i każdy piłkarz, biegacz, zawodnik MMA czy pływak stanie się lepszy w swojej dyscyplinie.

Prowadzący zajęcia
Jakub Chuncia
Jakub Chuncia CPM zobacz profil

Zajęcia grupowe , Kulturystyka , Cross , Trening indywidualny , Przygotowanie motoryczne

Paula Janiak
Paula Janiak CPM zobacz profil

Zajęcia grupowe , Trening biegowy , Podnoszenie ciężarów , Kulturystyka , Cross , Trening indywidualny , Przygotowanie motoryczne

2 komentarze
Q2 mać 9 kwietnia 2021 17:25:01

***** ***

Piotrek 10 kwietnia 2021 18:33:33

Strefa wolna od PiS

Dodaj komentarz

Grupy mięśni

Szczegóły zajęć

Dla kogo: Dla kobiet , Dla mężczyzn
Cel: Chcę schudnąć , Chcę nabrać masy mięśniowej , Chcę poprawić kondycję
Intensywność: Wysoka

Oceń te zajęcia