Nowe zajęcia fitness

Na okres wakacyjny wprowadziliśmy kilka zmian w grafiku, a także w godzinach otwarcia klubu. Od lipca możecie uczestniczyć w nowych zajęciach fitness. Zapraszamy na Booty Class, Cardio Strong oraz Interval Workout. Oczywiście nie zapominając o naszych innych propozycjach, które doskonale znacie.

Booty Class trening dedykowany dla osób, które chcą poprawić wygląd swoich pośladków. Podczas zajęć ćwiczymy z obciążeniem, wykorzystując również stepy i sztangi. Przychodząc regularnie na treningi, spełnisz marzenie o kształtnych i jędrnych pośladkach.

Wtorki, godzina 17:00, sala fitness A. Zajęcia prowadzi Agnieszka Dziewulska.

Cardio Strong zajęcia z energią cardio, choreografie ze znaną i lubianą muzyką, a także z wysiłkiem, który pokochacie od pierwszych zajęć. Podczas treningu łączymy dynamiczną muzykę z ćwiczeniami siłowymi. Muzyka narzuca tempo, wspomaga spalanie kalorii i poprawę kondycji.

Środy, godzina 17:00, sala fitness A. Zajęcia prowadzi Ania Kotowska.

Interval Workout, czyli intensywny trening obwodowy, podczas którego uczestnicy przechodzą przez kolejne stacje, wykonując kilka rund. Zróżnicowane tempo powoduje przyspieszenie metabolizmu, dzięki temu kalorie spalane są nawet po treningu. Dodatkowo kształtuje ciało i poprawia wydolność.

Piątki, godzina 9:00, strefa CPM. Zajęcia prowadzi Agnieszka Dziewulska.

0 komentarzy
Dodaj komentarz