O instruktorze

Każdy trening jest dla CIEBIE, nie dla trenera. Więc nie pytaj czy dasz radę ... Wejdź na salę i po prostu daj SWOJE optimum, a gdy je osiągniesz dołóż 4 powtórzenia więcej!

Z wykształcenia jest psychologiem. W życiu zawodowym zajmowała się PR, muzyką, szkoleniami. Mimo, iż w szkole podstawowej trenowała pływanie, jeszcze kilka lat temu była kanapowcem, który zajadając ciasto czekoladowe dziwił się, co może być fajnego w bieganiu?
Aż w swoje urodziny powiedziała mężowi, że chce iść pobiegać! Nie wiadomo, które z nich było bardziej zdziwione, ale to właśnie wtedy się zaczęło...
Sport stał się jej pasją, sposobem na świetny humor, zdrowie, na życie, a przede wszystkim inwestycją w sprawność na długie lata życia. Kiedyś bała się zadyszki, wysiłku, w trakcie Tabaty robiło się jej słabo. Nawet nie zauważyła kiedy to się zmieniło. Dziś - im mocniejszy trening, tym większa frajda. Agnieszka wie, jak trudno jest zacząć, wyjść ze strefy własnego komfortu. Ale sama jest najlepszym przykładem, że naprawdę można i chętnie Cię do tego przekona! Uwielbia treningi interwałowe, łączące budowanie wydolności i siły.


Dla tych, którzy chcą popracować nad kondycją, zrzucić zbędny tłuszczyk, zmierzyć się z własnym organizmem, czy poprawić wyniki w innych sportach (np. bieganie) na obecny sezon przygotowała krótki, ale intensywny trening rowerowy - HIIT Bike.  Gwarantuje wiele spalonych kalorii, litry wylanego potu i tony endorfin po treningu.

Przebyte szkolenia
  • Kurs na Instruktora Fitness
  • Kurs na Instruktora Trampolin 
  • Kurs na Instruktora Aeroboks 
Posiadane uprawnienia
  • Instruktor Fitness 
  • Instruktor Trampolin
  • Instruktor Aeroboks 

Prowadzę zajęcia

Sala Fitness A

Oceń tego trenera

1 komentarz
Ela 5 grudnia 2018 19:52:05

Najgorsze zajęcia na verze.. zamiast motywować - demowywują. Brak podejścia PANI dla osób rozpoczynających zajęcia fitness.. Stwierdzenia jak nie umiecie biegać to na CPM....

Dodaj komentarz