Dołącz do grupy Vera Football

W VeraSport możecie czerpać radość z najpopularniejszej dyscypliny sportowej, jaką jest piłka nożna przez cały rok. W naszej strefie znajdziecie trzy zadaszone boiska ze sztuczną trawą. Osób spędzających czas na naszym obiekcie jest wiele. W celu polepszenia komunikacji między użytkownikami boisk, a nami stworzyliśmy grupę na Facebooku - Vera Football.

Na grupie znajdziecie informacje o aktualnych wydarzeniach. Tutaj będziemy pisać o organizowanych turniejach i eventach w VeraSport. W Vera Football przede wszystkim to Wy będziecie zgłaszać wszystkie sugestie. Wkrótce zamieścimy ankietę, w której ocenicie funkcjonowanie obiektów piłkarskich w naszym klubie. Celem grupy jest także poprawa komunikacji - możecie zamieszczać wpisy, jeśli w Waszej drużynie zabraknie graczy, będzie szansa na wzajemne uzupełnianie się. Dzięki temu, każdy zaplanowany mecz się odbędzie.

Na grupie pojawiać się będą specjalne oferty Last Minute. Tam poinformujemy Was o możliwości rezerwacji w bardzo korzystnych cenach.

DOŁĄCZ DO GRUPY 

0 komentarzy
Dodaj komentarz