Otwarcie nowej strefy - Vera Tenis Stołowy!

W ostatnią niedzielę w naszym klubie odbyło się otwarcie nowej strefy tenisa stołowego, która została zaprojektowana przez właścicieli firmy Modest, specjalizującej się w tenisie stołowym od 1988 roku.

W VeraTenisStołowy znajdziecie 6 wyczynowych stołów firmy Joola World Cup 25 - S, posiadających atest ITTF, pozwalający na rozgrywanie turniejów na poziomie międzynarodowym.

Ważnym punktem otwarcia naszej strefy był Pierwszy Amatorski Turniej Tenisa Stołowego, w którym udział wzięło 23 graczy, w tym dwie Panie. Razem stworzyliście świetną atmosferę! W turnieju rywalizowały zarówno całe rodziny, uczniowie, jak i bardziej doświadczeni zawodnicy.

Nad harmonogramem turnieju i jego przebiegiem czuwał Pan Tadeusz Szydłowski, z klubu MKS Jedynka Łódź. Nagrody dla najlepszych ufundowała firma Modest, która dostarczyła również stoliki sędziowskie.

Od teraz wszystkich zainteresowanych tenisem stołowym zapraszamy na naszą nową strefę. Stoły możecie rezerwować za pośrednictwem Systemu Reservise, przez aplikację mobilną lub stronę internetową.

Niedługo kolejne zmiany w strefie sportów rakietowych. Bądźcie czujni!

 

 

0 komentarzy
Dodaj komentarz