Vera KIDS

 

Szeroki wachlarz zajęć sportowych, tanecznych i fitness, opieka profesjonalnych animatorów i trenerów – wszystko po to, żeby zapewnić Twojemu dziecku prawidłowy rozwój, dobrą zabawę i mnóstwo rozrywki! Stawiamy na jakość i łączenie zabawy z elementami nauki. Proponujemy zajęcia zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek od 4. roku życia.

 
 
 

WYKWALIFIKOWANI TRENERZY I ANIMATORZY

Możesz spokojnie zostawić nam swoją pociechę pod opieką i wybrać się na trening. Nasi opiekunowie i trenerzy mają indywidualne podejście do każdego juniora. Co więcej, zadbają o to, aby zajęcia były efektywne, a każda minuta wykorzystana w 100%.

RÓŻNORODNOŚĆ ZAJĘĆ

Nasze główne propozycje to:

Wprowadzenie do sztuk walki / Samoobrona to zajęcia wprowadzające dzieci w świat sportów walki. Regularne treningi wzmacniają charakter, uczą dyscypliny i samokontroli, ale przede wszystkim wzbudzają wiarę w siebie i we własne możliwości. 

Judo to treningi, które uczą kształtować wytrzymałość, zręczność, koordynację i orientację przestrzenną oraz zaznajamiają z elementami samoobrony.

Runmageddon KIDS przygotowany z myślą o małych poszukiwaczach przygód, którzy będą się świetnie bawić na specjalnych torach przeszkód.

Wirtualny spacer

Dzisiejszy grafik zajęć

Obsługujemy

Grupy mięśni

Szczegóły zajęć

Prowadzący zajęcia:
Dla kogo:
Cel:
Intensywność:
Skrócony opis zajęć: