Runmageddon KIDS - pierwsze zajęcia w Polsce!

Strefa VeraKIDS została partnerem treningowym Runmageddon KIDS. W VeraSport odbywać się będą pierwsze w Polsce i jedyne zajęcia przygotowujące dzieci do startu w popularnej rywalizacji i nie tylko.

Runmageddon KIDS to lżejsza wersja toru przeszkód stworzona dla dzieci w wieku 4 - 11 lat. Impreza odbywa się przy każdym wyścigu z cyklu Runmageddon oraz Runmageddon Games. Na trasie o długości około 1 km, czeka na dzieci co najmniej 10 przeszkód!

Zajęcia w VeraSport adresowane są dla pociech już od 3 roku życia! Ich celem oprócz przygotowania do startu w rywalizacji, jest przede wszystkim kształtowanie prawidłowej postawy u dzieci, praca nad koordynacją, stabilizacją oraz korygowanie wad postawy. Przygotowanie motoryczne to podstawa przy uprawianiu wszystkich dyscyplin sportowych. Oprócz wymienionych korzyści płynących z Runmageddon KIDS stawiamy przede wszystkim na świetną zabawę naszej najmłodszej grupy w VeraSport.

Runmageddon KIDS w VeraSport poprowadzi Michał Bar.

Trener, zawodnik crossfit oraz terapeuta profesjonalny. Uzyskał tytuł magistra fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Posiada liczne uprawnienia i certyfikaty, dzięki którym łączy wiedzę medyczną ze sportem. Michał to czołowy zawodnik łódzkiego klubu waterpolo - ŁSTW Politechnika Łódzka OCMER oraz reprezentant Polski tej dyscypliny. Jest bardzo pozytywną osobą, która swoim podejściem, zaangażowaniem oraz miłością do sportu potrafi zarazić każdego! To perfekcjonista, który zawsze stawia wysoko poprzeczkę i daje z siebie wszystko.

Zadbaj o prawidłowy rozwój swojego dziecka oraz świetną zabawę!

Pierwsze zajęcia Runmageddon KIDS już 7 kwietnia o godzinie 10:00.

Odwiedź fanpage Vera KIDS na Facebooku.

 

 

 


 

0 komentarzy
Dodaj komentarz