Nikt jeszcze nie dodal oceny, dodaj ją jako pierwszy!
Oceń
0
Szczegóły zajęć
0,0 0 ocen

Zajęcia z piłki nożnej prowadzone są przez profesjonalnego trenera, zawodowego piłkarza, który grał m.in. w polskiej Ekstraklasie. Ogólnorozwojowy charakter zajęć gwarantuje prawidłowy rozwój psychofizyczny dzieci. Ponadto nacisk położony zostanie na najważniejsze elementy piłkarskie: prowadzenie piłki, przyjęcie, poruszanie się po boisku, gra zespołowa, technika. Podczas zajęć zwracamy również uwagę na zapewnienie wiedzy teoretycznej o uprawianej dyscyplinie sportu, a także wpojenie zasad fair play i zdrowej rywalizacji oraz integracji z rówieśnikami. Komfortowa i profesjonalna infrastruktura: trzy zadaszone boiska trawiaste, gwarantują efektywne treningi przez cały rok. Do dyspozycji trenujących oddzielna szatnia dziecięca, niezbędne akcesoria treningowe i piłki.

Podczas zajęć rugby młodzi piłkarze poznają zespołową grę rugby tag. Rugby tag to uproszczona i bezkontaktowa forma rugby. Celem gry jest położenie piłki na polu punktowym. Szarżę zastępuje zrywanie tagów, czyli podłużnych pasków z materiału tekstylnego, umiejscowionych na pasku po obu stronach ciała, na wysokości bioder. Piłkę należy podawać w bok lub do tyłu rękoma. W czasie gry nie wolno wpadać w przeciwnika, bronić się piłką, łapać za strój, zabroniony jest kontakt fizyczny z przeciwnikiem. Gra jest doskonałym dodatkiem do treningów piłki nożnej i jego uzupełnieniem, ponieważ zawodnicy grają rękami, doskonalą cechy motoryczne, takie jak: szybkość, zwinność, koordynację ruchową. Uczą się współdziałania w obronie i ataku. Zajęcia będą podzielone na dwie części. W pierwszej połowie treningu dzieci zapoznają się ze sprzętem, czyli piłkami i tagami, podstawowymi elementami technicznymi oraz taktycznymi gry. W drugiej zawodnicy zagrają w rugby tag. Zajęcia odbędą się formie gier, zabaw oraz ćwiczeń.

Zajęcie rugby w VeraSport prowadzi Paweł Jurkowski - trener rugby, instruktor siatkówki i piłki nożnej. Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego, Wydziału Nauk o Wychowaniu, kierunek pedagogika, specjalność wychowanie fizyczne i zdrowotne. Nauczyciel mianowany z czternastoletnim stażem. Obecnie pracuje w SP nr 30. Ma doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą od 5. do 18 roku życia.

Zajęcia judo w ramach Vera Academy są specjalnie przygotowane dla naszych młodych piłkarzy. Ich celem jest poprawa sprawności ogólnej i uzupełnienie treningu piłkarskiego. Oprócz ćwiczeń ogólnorozwojowych, dzieci poprawią m.in. swoją zwinność i gibkość. Mali piłkarze poznają także podstawowe ćwiczenia gimnastyczne, nauczą się technik, dzięki którym upadając nie zrobią sobie krzywdy. Zajęcia często prowadzone są w formie gier i zabaw.

Judo w VeraSport prowadzi instruktor posiadający stopień mistrzowski 1 DAN - Bartosz Ponichtera. To wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, reprezentant kraju na arenie międzynarodowej i aktualny V-ce Mistrz Polski w judo. Na co dzień student pedagogiki kultury fizycznej i zdrowotnej

Zapisy w recepcji klubu.
Więcej informacji u trenera:
Piotr Górny: 507 601 884
 
 
Prowadzący zajęcia
Bartosz Ponichtera
Bartosz Ponichtera Kids zobacz profil
Paweł Jurkowski
Paweł Jurkowski Sport zobacz profil
Piotr Górny
Piotr Górny Sport zobacz profil
W tym samym czasie mama może ćwiczyć na:
Pilates (Sala Fitness A)
W tym samym czasie tata może ćwiczyć na:
CrossLifting (CPM)
0 komentarzy
Dodaj komentarz

Grupy mięśni

Szczegóły zajęć

Dla kogo: Dla dzieci
Cel: Chcę się dobrze bawić , Chcę poprawić kondycję
Intensywność: Średnia

Oceń te zajęcia