Kluby bez wyboru - komunikat

Nie mamy wyboru. My, kluby fitness, siłownie, centra sportu, obiekty dbające o Wasze zdrowie fizyczne i psychiczne, budujące naturalną odporność, przestrzegające ściśle reżimu sanitarnego i wszelkich zasad bezpieczeństwa, musimy podjąć bolesną, niesprawiedliwą w naszym odczuciu decyzję. 

Przez odgórne dyspozycje państwa, wydawane wytyczne i podejmowane działania, a także samo postrzeganie naszej branży jako potencjalnie “niebezpiecznej”, jesteśmy zmuszeni zamknąć nasze kluby, biorąc pod uwagę dobro Wasze jak i naszych pracowników. 

Nasze kluby będą zamknięte od jutra, tj. 10.04.2021, do momentu, kiedy będziemy mogli otworzyć się bez narażania na trudności w normalnym funkcjonowaniu. Będziemy Was informować na bieżąco, jak również przygotujemy Was na nasz powrót. Do dnia otwarcia wszystkie karnety będą zamrożone. 

Wiemy, że dla Was to trudny okres, staraliśmy się przez cały ten czas, od października, funkcjonować dla Was i zapewniać Wam możliwość realizacji sportowych pasji i celów. Wierzymy, że było warto i że wrócimy do Was jak najszybciej! 

Wasz, VeraTEAM!

#KlubyBezWyboru

 
2 komentarze
Q2 mać 9 kwietnia 2021 17:25:01

***** ***

Piotrek 10 kwietnia 2021 18:33:33

Strefa wolna od PiS

Dodaj komentarz