Komunikat dot. Strefy GYM

Drodzy Klubowicze, wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego miniony i trwający rok nie ułatwiają wielu spraw, wręcz przeciwnie, życie nie tylko sportowe w wielu obszarach zostało wywrócone do góry nogami. Staramy się w tej rzeczywistości odnajdywać i zapewniać Wam możliwość realizacji swoich sportowych planów, pasji i treningów, we wszystkich dyscyplinach. Przypominamy jednak, że funkcjonujemy wyłącznie w ramach dopuszczalnych restrykcji i w ścisłym reżimie sanitarnym.

Cały nasz #TEAM pracuje nad tym, żeby z naszego klubu mogły korzystać wszystkie osoby dozwolone w rozporządzeniu i żeby Wasze treningi były realizowane z zachowaniem bezpieczeństwa. Dostosowaliśmy nasz klub do wymogów i dajemy Wam możliwość sportowego rozwoju, jednak wymaga to wzajemnej współpracy i zrozumienia. Dotyczy to m.in. limitów osób na siłowni, którego przestrzegamy i o którym Was informujemy. 

Nie zdarza się to często, ale w chwilach największego natężenia ruchu bywa, że jesteśmy zmuszeni wstrzymać wejścia kolejnych osób, aby nie przekroczyć dopuszczalnego limitu oraz zapewnić komfort trenującym. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć ile danego dnia i o danej godzinie odwiedzi nas osób, najchętniej przyjęlibyśmy Was wszystkich, niemniej w obecnym stanie jest to niemożliwe. Prosimy o zrozumienie i uszanowanie komunikatów i informacji od naszych pracowników.

 
0 komentarzy
Dodaj komentarz