Komunikat klubu

Drodzy Sportowcy, Klubowicze! Dziękujemy za masę wiadomości i wsparcia, jakie nam okazujecie. Wiemy, że czekacie na powrót do Klubu i zapewniamy Was, że nieustannie działamy, żeby nastąpił on jak najszybciej i jak najbezpieczniej.
 
Nowy rok, to nowe wyzwania, zatem miło jest nam ogłosić, że wkrótce staniemy się licencjonowanym klubem Polskiego Związku Przeciągania Liny, a Wy będziecie mieli możliwość uzyskania indywidualnej licencji zawodnika wyczynowego PZPL ważnej do dnia 31.12.2021 r. Pozwoli Wam to na treningi w naszym klubie zgodnie z aktualnym Rozporządzeniem.
 
Prosimy Was jeszcze o chwilę cierpliwości, wkrótce ogłosimy terminy, w których będziecie mogli przychodzić do klubu i wypełniać formularze dot. licencji zawodników wyczynowych, grafik zajęć grupowych i informacje organizacyjne.
 
Aktualnie pracujemy nad tym, by uruchomić również strefę sportów rakietowych i wtedy ogłosimy termin powrotu i zadbamy o Wasze noworoczne postanowienia, cele sportowe i zawodnicze! Do zobaczenia wkrótce!
0 komentarzy
Dodaj komentarz