Komunikat klubu dot. strefy sportów rakietowych i boisk

Drodzy klubowicze, dziękujemy za liczne głosy wsparcia i solidarności, które do nas spływają i motywują nas do działania. Cieszymy się, że jesteście zdeterminowani i świadomi, że trening i aktywność fizyczna to klucz do zdrowia, którego nie powinno zabierać się, szczególnie teraz.

Na bieżąco monitorujemy sytuację, czekając na oficjalne rozporządzenia ministerialne, które będziemy analizować z naszym działem prawnym. Szukamy różnych rozwiązań i scenariuszy, które pozwolą działać choć niektórym strefom klubu.

Prognozy są takie, że siłownia będzie musiała zostać zamknięta zgodnie z zapowiedziami, podobnie jak zajęcia fitness (a karnety i umowy zawieszone). Mamy jednak nadzieję i do tego będziemy przygotowywać plan działania, że uda się uruchomić strefę sportów rakietowych - korty squash, korty do badmintona i tenis stołowy oraz boiska trawiaste i hale wielofunkcyjne.

Trzymajcie kciuki, a my pracujemy nad tym, żebyście w jakiejkolwiek formie mogli dalej u nas trenować, grać, współzawodniczyć i pozostać aktywni fizycznie.

1 komentarz
Michal 18 października 2020 08:05:44

A może tak jak siłownia w Krakowie przekształcić się z sklep z odpłatnym testowaniem sprzętu?

Dodaj komentarz