KOMUNIKAT - #WRACAMY

#ruszaMY od poniedziałku, na specjalnych zasadach, w reżimie sanitarnym, dla sportowców, w  szczególności sportowców zawodowych, reprezentantów i członków kadry narodowej polskich związków sportowych. Zebraliśmy dla Was w jednym miejscu najważniejsze informacje, które będą ważne od 18 stycznia. 

 

 1. Klub jest otwarty jedynie dla osób spełniających wymogi rozporządzenia. Korzystający z obiektu każdorazowo są proszeni o przedstawienie stosownej legitymacji lub wypełnienie specjalnego oświadczenia. 

 2. Osoby, które składały wnioski o wydanie licencji w naszym klubie, chcące ćwiczyć w innych miejscach, proszone są o kontakt z recepcją. Numery licencji będziemy wysyłać w wiadomościach na adresy podane w formularzach. 

 3. Numery licencji klubowiczów wyrabiających licencje w VeraSport znajdują się w recepcji. Przed wejściem należy potwierdzić swoją tożsamość, po czym następuje potwierdzenie ważności licencji. 

 4. Na zajęcia grupowe obowiązują zapisy. W przypadku braku zapisanej wymaganej liczby osób zajęcia nie będą się odbywały. 

 5. Osoby, chcące uzyskać licencję Polskiego Związku Przeciągania Liny po 18.01 będą mogły wypełnić wymagane dokumenty jedynie w następujących terminach: 

  1. poniedziałek - czwartek: 10:00 - 12:00 i 20:00 - 21:00. 

 6. Regulamin klubu został uaktualniony o zasady bezpieczeństwa pracowników i klubowiczów, a także w okresie od 18.01 do odwołania obowiązuje regulamin dodatkowy - REGULAMIN KORZYSTANIA Z OBIEKTU SPORTOWEGO VERASPORT dotyczący osób uprawiających aktywność sportową w ramach tzw. sportu zawodowego (profesjonalnego)

 7. Ze strefy sportów rakietowych i boisk mogą korzystać jedynie osoby spełniające wymogi rozporządzenia, również na zasadach sportu uzupełniającego lub najemcy powierzchni na podstawie podpisanych z klubem umów, w celach w niej wskazanych. 

 8. Wszystkie karnety są dalej zamrożone do odwołania. Jeżeli klubowicz chce skorzystać z infrastruktury klubu i spełnia ku temu warunki, jej karnet jest odmrażany przy pierwszej wizycie. 

 9. Nowe osoby, spełniające wymogi rozporządzenia, chcące wykupić członkostwo, mogą skorzystać z karnetu miesięcznego, tygodniowego lub wejścia jednorazowego. 

 10. Systemy zewnętrzne od dnia 18.01 są w klubie honorowane wg. aktualnej dostępności (na dzień 15.01 są to karty Multisport i OKSystem). Od 1.02 honorowany będzie również FitProfit. 

 11. Osoby chcące wynająć określone powierzchnie sportowe w klubie mogą kontaktować się każdorazowo za pośrednictwem adresu: wynajempowierzchni@verasport.pl 

 12. Płatności online za dokonywane rezerwacje w systemie Reservise są wstrzymane. 

 13. Za pośrednictwem systemu Reservise rezerwacje mogą dokonywać jedynie kadrowicze zrzeszeni w jednym z polskich związków sportowych. 

 14. Klub jest otwarty w godzinach od poniedziałku do piątku 7:00 - 23:00 i w weekendy od 8:00 do 16:00. 

 15. Licencje PZPL decyzją związku wydawane są jedynie w formie elektronicznego numeru licencji, przypisanej dla klubu, w którym zawodnik dokonywał procesu rejestracji. 

 16. Zajęcia dla dzieci i zajęcia z piłki nożnej są wstrzymane do odwołania. O przywróceniu zajęć klub będzie informował w oddzielnym komunikacie.

 

Powyższe informacje mogą być uaktualniane. Prosimy o śledzenie na bieżąco niniejszego komunikatu.

 
0 komentarzy
Dodaj komentarz