Kontynuujemy przygotowania i rywalizację sportową - wraca karnet miesięczny!

Aktualizacja - 16.11. 

VeraSport kontynuuje działalność w ramach prowadzenia zajęć sportowych, przygotowania do zawodów i współzawodnictwa sportowego na dotychczasowych zasadach z zachowaniem reżimu sanitarnego i wprowadzonych regulacji dla osób korzystających z klubu. Przypominamy przede wszystkim o konieczności zakrywania ust i nosa przy recepcji i w szatniach, zachowywaniu bezpiecznego dystansu, korzystaniu z ręczników oraz dezynfekcji sprzętu i rąk.

Mamy również dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy czekali na powrót karnetów miesięcznych. Karnet znów jest dla Was dostępny, bez umowy i bez okresu wypowiedzenia w obniżonej cenie. Promocja trwa do odwołania. Utrzymujemy również obniżoną cenę na wejścia jednorazowe, które zamiast 30 zł kosztują 25 zł. Klubowicze z aktywnymi umowami VeraOPEN, którym kończy się okres rozliczeniowy, mogą je przedłużyć na dotychczasowych zasadach. Umowy VeraTRIAL, Vera14, nie podlegają przedłużeniu. 

Od dnia 10 listopada zawieszone są również zajęcia z cyklu Terapia Ruchem, a karnety VeraSENIOR automatycznie zamrożone. Posiadacze tych karnetów, chcący korzystać z usług klubu w ramach przygotowań do zawodów lub innych zajęć sportowych mogą to robić, składając stosowną deklarację w recepcji klubu.

Bez zmian funkcjonują strefy sportów rakietowych, hale wielofunkcyjne i zadaszone boiska trawiaste. Prosimy pamiętać o konieczności wcześniejszej rezerwacji kortów oraz o zapisach na zajęcia sportowe. 

Karnety / wejściówki dla nowych osób / bez aktywnych umów: 

  • Vera7 - dostęp do strefy przygotowań do zawodów oraz zajęć sportowych z grafiku przez 7 dni, bez limitu czasowego lub limitu wejść, w godzinach otwarcia klubu - 49 zł.
  • Vera30dostęp do strefy przygotowań do zawodów oraz zajęć sportowych z grafiku przez miesiąc, bez limitu czasowego lub limitu wejść, w godzinach otwarcia klubu - 139 zł.
  • Wejście jednorazowe - jednodniowy dostęp do strefy przygotowań do zawodów oraz zajęć sportowych z grafiku w godzinach otwarcia klubu - 25 zł. 
  • jednorazowa opłata członkowska i wyrobienie karty klubowej - 10 zł. 
0 komentarzy
Dodaj komentarz