Międzyklubowe Mistrzostwa w przeciąganiu liny

Drodzy Klubowicze,
 
dla wszystkich lubiących sportową rywalizację mamy świetną wiadomość! W czerwcu odbędą się Międzyklubowe Mistrzostwa w przeciąganiu liny, w których biorą udział kluby:
Kuźnia - Centrum Atletyki, SPORTera, Vera Sport i FitForma, jako licencjonowani przedstawiciele Polskiego Związku Przeciągania Liny. Finał został zaplanowany na 12 czerwca (sobota) w VeraSport.
 
Wcześniej odbędą się klubowe eliminacje, w których najlepsi zawodnicy wystartują w reprezentacjach każdego z klubów. O terminach będziemy informowali na bieżąco na stronach startujących klubów i w wydarzeniu. Udział w zawodach sportowych mogą wziąć licencjonowani zawodnicy PZPL, powołani do kadry narodowej.
 
Pamiętajcie o regularnych treningach, żeby być jak najlepiej przygotowanym: siłowo, motorycznie, wytrzymałościowo i kondycyjnie. Mnóstwo sportowej rywalizacji i emocji gwarantowane!
Przypominamy, że nasze kluby są dostępne dla członków kadry narodowej polskich związków sportowych w sportach olimpijskich, jak również kadrowiczów PZPL przygotowujących się do zawodów.
0 komentarzy
Dodaj komentarz