osiągaj WIĘCEJ z systemami zewnętrznymi!

Odkryj mnóstwo możliwości realizowania sportowych pasji z Twoim sportowym systemem. Masz Multisport? FitProfit? OKSystem? Honorujemy wszystkie te karty w niemal każdej opcji! Przeczytaj szczegóły co umożliwi Ci Twoja karta otrzymana z pracy lub uczelni. W każdym przypadku otrzymujesz dostęp nie tylko do siłowni i zajęć fitness, ale wielu więcej sportowych atrakcji. To najbogatsza oferta w mieście dla posiadaczy systemów zewnętrznych.

 


Benefit Systems

Karty: MultiActive, MultiSport classic, MultiSport plus

Karty umożliwiają dostęp do pełnej oferty zajęć fitness (w tym zajęcia dla seniorów, spalające, taneczne, joga i wiele innych), zajęć grupowych na CPM (w tym cross, przygotowanie siłowo-kondycyjne), siłowni, Centrum Przygotowania Motorycznego, zajęć rowerowych, sauny.

Wszystkie karty obejmują rabat 15 zł na sporty rakietowe: squash (7 kortów) i badminton.

  • MultiActive - umożliwia korzystanie z klubu 8 razy w miesiącu.
  • MultiSport Classic - umożliwia korzystanie z klubu raz dziennie.
  • MultiSport Plus - nielimitowana liczba wejść w miesiącu
  • MultiSport KIDS - umożliwia korzystanie z pełnej oferty zajęć VeraKIDS (nie dotyczy zajęć z piłki nożnej Vera Football Academy).

UWAGA: Konieczność jednorazowego wyrobienia karty członkowskiej za 10 zł - jest to koszt jednorazowy, karta dożywotnia, konieczna do otrzymania kluczyka do szatni.

 


FitProfit i FitSport

Karty umożliwiają dostęp do pełnej oferty zajęć fitness (w tym zajęcia dla seniorów, spalające, taneczne, joga i wiele innych), zajęć grupowych na CPM (w tym cross, przygotowanie siłowo-kondycyjne), siłowni, Centrum Przygotowania Motorycznego, zajęć rowerowych, sauny.

  • Karty FitProfit obejmują również rabat 15 zł na sporty rakietowe: squash, badminton i tenis stołowy.
  • Karta FitSport umożliwia korzystanie z klubu 8 razy w miesiącu, bez sportów rakietowych.

UWAGA: Konieczność jednorazowego wyrobienia karty członkowskiej - karta dożywotnia, konieczna do otrzymania kluczyka do szatni.

 


OKSystem

Wszyscy użytkownicy użytkownicy OKSystem mogą korzystać z nielimitowanego wejścia do klubu i korzystania z pełnej oferty zajęć fitness (w tym zajęcia dla seniorów, spalające, taneczne, joga i wiele innych), zajęć grupowych na CPM (w tym cross, przygotowanie siłowo-kondycyjne), siłowni, Centrum Przygotowania Motorycznego, zajęć rowerowych, sauny.

W zależności od rozszerzenia pakietu użytkownicy OKSystem mogą skorzystać z usług:

  • Squash - rabat 15 zł
  • Badminton - rabat 50% (wymagane dwóch graczy, przy użyciu dwóch kodów - 1h za darmo)
  • Tenis stołowy - rabat 50% (wymagane dwóch graczy, przy użyciu dwóch kodów - 1h za darmo)

UWAGA: Konieczność jednorazowego wyrobienia karty członkowskiej za 10 zł - jest to koszt jednorazowy, karta dożywotnia, konieczna do otrzymania kluczyka do szatni.

 


Korzystaj z najbogatszej w mieście oferty niezależnie jaki system posiadasz!
 

Chcesz więcej informacji? Zapraszamy do kontaktu:

0 komentarzy
Dodaj komentarz