Otwieramy strefę sportów rakietowych i boisk

 

Drodzy klubowicze! Dziękujemy za Wasze wsparcie, motywację i komentarze dające nam siłę do działań. Od piątku robiliśmy niemal wszystko, żeby móc ruszyć w 

niezmienionym kształcie jak najszybciej.

Jesteśmy świadomi luk w wydanym rozporządzeniu ministerialnym, dającym pewne możliwości otwarcia wszystkich stref klubu - mamy gotowe scenariusze działania i jeśli zaplanowane na jutro rozmowy z przedstawicielami rządu, prowadzone przez branżowe federacje się nie powiodą, klub zmieni swój charakter i będzie otwarty dla wszystkich osób uprawiających sport w ramach zajęć sportowych, współzawodnictwa sportowego i przygotowania do zawodów sportowych (o szczegółach zawodów, które już dla Was zaplanowaliśmy, poinformujemy wkrótce).

Zajęciami sportowymi (z elementami szkoleniowymi) są wszystkie Wasze ulubione pozycje w grafiku -  w tym te odbywające się na salach fitness oraz strefie cross, a także zajęcia dla dzieci.

UWAGA: Jutro zapraszamy wszystkich sympatyków sportów rakietowych - chętnych do gry i  współzawodnictwa na kortach squash, badminton, tenisa stołowego oraz wszystkie drużyny korzystające z naszych boisk.

  • Squash - otwarty
  • Badminton - otwarty
  • Tenis stołowy - otwarty
  • Boiska trawiaste - otwarte

Sytuacja jest dynamiczna, zatem o wszelkich zmianach będziemy Was informować na bieżąco. Trzymajcie kciuki! Robimy wszystko, byście znów mogli wrócić do treningów i aktywności fizycznej.

Fanów sportów rakietowych i drużynowych zapraszamy natomiast już jutro w godzinach 14:00 - 23:00. Jutro zamknięte będą strefa siłowni, nie odbędą się również żadne zajęcia grupowe.

 
3 komentarze
Izabela 23 września 2019 13:53:06

Wspaniała dziewczyna , pogodna i zawsze uśmiechnięta

Aneta 18 października 2020 15:43:18

A czy nadal bedziemy mogli korzystac z karty multisport ? Bo wlasnie ja zablokowalam i nie woem czy potrzebnie

VeraSport 2 listopada 2020 12:19:10

Pani Aneto, honorujemy karty Multisport.

Dodaj komentarz