Otwieramy strefę VeraGYM i VeraFITNESS

Drodzy Klubowicze, zawodnicy, sportowcy i wszyscy, którzy trenujecie w VeraSport! 

Otwieramy od jutra (11.05 wtorek) strefę VeraGYM i VeraFITNESS w reżimie sanitarnym, zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19.03.2021 r. z późniejszymi zmianami, dla określonych w treści rozporządzenia osób. 

Strefa siłowni i zajęć grupowych będą otwarte dla: 

  • zawodników będących członkami kadry narodowej polskich związków sportowych w sportach olimpijskich, 
  • zawodników będących członkami kadry narodowej, reprezentacji olimpijskiej, reprezentacji paraolimpijskiej,
  • osób uprawiających sport w ramach ligi zawodowej,
  • dzieci i młodzieży uczestniczącej we współzawodnictwie sportowym prowadzonym przez odpowiedni polski związek sportowy,
  • fizjoterapeutów,
  • osób korzystających z treningów personalnych.

Osoby korzystające z klubu prosimy o każdorazowe okazywanie potwierdzenia posiadania licencji wraz z powołaniem do kadry, w formie drukowanej, z widocznym imieniem i nazwiskiem oraz szczegółami dot. licencji, a także o wypełnienie odpowiedniego oświadczenia. Nie dotyczy to osób, które wyrabiały licencję w naszym klubie, weryfikacja odbywa się wtedy poprzez system. 

Z zajęć grupowych zorganizowanych korzystać można tylko po zapisaniu się na nie w strefie klienta (spełniając warunki korzystania z klubu). 

Wasze karnety i umowy będą odmrażane podczas pierwszej wizyty w Klubie. Systemy zewnętrzne są akceptowane.

 
4 komentarze
Tomek 3 czerwca 2019 06:21:03

Zajęcia pełna profeska. Indywidualne podejście do każdej osoby. Z wielką przyjemnością z drugiego końca miasta przyjeżdżam na treningi do Agnieszki. Dzięki jej treningom odkryłem swoje słabe punkty nad którymi muszę popracować żeby stać się jeszcze lepszy.

Sandra 3 czerwca 2019 07:11:03

Odpowiednia osoba, na odpowiednim miejscu. Pełna energii Agnieszka zachęci każdego, nawet gdy człowiek myśli, że już nie może, to ona swoim temperamentem pokazuje, że da się radę ;) Zawsze na czas, uśmiechnięta i gotowa żeby dać nam wycisk :D Endorfiny wyzwolone w chwilę moment !

Anna 3 czerwca 2019 07:36:52

Jestem szczerze zadowolona, podoba mi się sposób prowadzenia zajęć. Agnieszka indywidualnie podchodzi do każdego ćwiczącego i jego możliwości, doskonale tłumaczy poszczególne ćwiczenia oraz dba o ich prawidłowe wykonanie oraz o ciągły rozwój grupy. Zajęcia są jak nałóg chcę więcej i częściej.

Monika 3 czerwca 2019 14:10:38

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Agnieszką.Przychodzę do Niej od 7 m-cy i z pełną odpowiedzialnością mogę polecić te zajęcia każdemu.Jej optymizm i wiara w sukces motywuje mnie do działania.Podchodzi do ćwiczeń bardzo profesjonalnie .Jest pełna pozytywnej energii .

Dodaj komentarz