PILNE! Zamknięcie klubu od 17.10

Szanowni Klienci, już drugi raz z dużym bólem i rozczarowaniem musimy Was poinformować o konieczności zamknięcia klubu. Klubu, który w tych trudnych czasach dawał Wam wiele możliwości aktywności fizycznej, rozrywki i zdobywania naturalnej odporności poprzez ruch. 

Będziemy na bieżąco monitorować wszelkie informacje i rozporządzenia, i gdy tylko pojawi się możliwość częściowego otwarcia klubu - np. strefy sportów rakietowych (squash, badminton, tenis stołowy) będziemy Was natychmiast informować. 

Wierzymy, że podjęta decyzja ze strony rządu jest chwilowa i po interwencjach federacji branżowych zostanie zniesiona lub zmodyfikowana. Na ten moment musimy zamknąć klub, a zapisy na planowane turnieje zawiesić lub zmienić ich datę. 

Nasza recepcja będzie na bieżąco odpowiadać na Wasze zapytania i wątpliwości, pod adresem mailowym - verasport@verasport.pl, ale odpowiedzi na najważniejsze znajdziecie w poniższych informacjach. 

  1. Wszystkie aktywne umowy i karnety zostają zawieszone na czas zamknięcia klubu. Czas trwania umów 12-miesięcznych przedłuża się o czas zamknięcia, podobnie jak terminy płatności. 

  2. Umowy OPEN na czas nieokreślony będą zawieszone.

  3. Okres zawieszenia spowodowany ministerialnymi decyzjami nie skraca przysługujących dni zawieszenia przysługujących danym umowom. 

  4. W momencie ponownego otwarcia klubu wszystkie zawieszone umowy i karnety znów staną się aktywne. 

  5. Osoby w okresie wypowiedzenia umów na czas nieokreślony i z umowami na czas określony (VeraELASTIC), VeraTRIAL proszone są o kontakt z recepcją w momencie otwarcia klubu. 

5 komentarzy
Łukasz 9 stycznia 2020 09:26:34

Grzegorz to trener z bardzo profesjonalnym podejsciem do każdego miłośnika squasha. Potrafi przedstawić najskrytsze tajniki gry zarówno osobom początkującym jak i profesjonalnym graczom. Aby pomóc w zdobyciu wyższego poziomu umiejętności, sam kreuje nowe ćwiczenia dopasowane do indywidualnych potrzeb. Swoim pozytywnym usposobieniem tworzy doskonałą atmosferę która zachęca do powrotu z uśmiechem na kort.

Agata 9 stycznia 2020 14:35:28

Grzegorza mogę polecić każdemu z czystym sercem. Zaraził mnie miłością do squasha. Niesamowite jest to, że każde ćwiczenie jest tak dopasowane, aby w sposób naturalnym korygował/uczył postawy czy pewnych odruchów. Z treningów wychodzę z wielkim uśmiechem i uwielbiam wracać na kolejne zajęcia i obserwować, jak kolejne ćwiczenia sprawiają, że rzeczy, które uważałam, że są dla mnie nieosiągalne, wreszcie zaczynają wychodzić. Każdy trening to coś nowego i oprócz świetnej zabawy i super atmosfery, naprawdę widać postęp po każdym treningu.

1 sierpnia 2020 16:27:30

Fajny Gość!

Wanda 1 sierpnia 2020 16:28:32

Bardzo fajny Gość!

Wanda 1 sierpnia 2020 16:28:33

Bardzo fajny Gość!

Dodaj komentarz