PILNE! Zamknięcie klubu od 28.12

Kochani Klubowicze, partnerzy, sportowcy, wszyscy korzystający z naszego centrum - mimo zamknięcia branży, kontynuowaliśmy naszą sportową przygodę od października, wspólnie realizując Wasze sportowe cele, założenia, pasje. Przygotowując się do zawodów, rywalizując między sobą na kortach czy boiskach, dbając wspólnie o zdrowie i formę na zajęciach zorganizowanych. 

 

Niestety, na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dn. 21 grudnia 2020 te możliwości zostają wyłączone. Tym samym drugi raz musimy podjąć bolesną dla nas wszystkich decyzję o zamknięciu klubu. Zapisy rozporządzenia postrzegamy jako niesprawiedliwe, krzywdzące i niemające racjonalnego uzasadnienia - nasz klub, podobnie jak inne obiekty sportowe, dba o aktywność fizyczną, podnosząc odporność, poprawiając samopoczucie, dając wytchnienie i sportową radość od codziennych zmartwień, zachowując jednocześnie rygorystyczne obostrzenia sanitarne i dokładając wszelkich starań do zachowania bezpieczeństwa osób korzystających. 

 

VeraSport będzie nieczynne od 28 grudnia do 17 stycznia, chyba, że zostaną podjęte inne decyzje zmieniające rozporządzenie, poz. 2316. 

 

W związku z powyższym, publikujemy w punktach najważniejsze informacje: 

  1. Wasze umowy, podpisane na czas nieokreślony, zostaną automatycznie zawieszone bezpłatnie.

  2. Umowy roczne zostaną automatycznie przedłużone o czas zamknięcia klubu.

  3. Karnety miesięczne, również promocyjne, zostaną przedłużone o określoną liczbę dni, o czas zamknięcia klubu. 

  4. Czas obowiązywania karnetów z niewykorzystanymi wejściami zostanie przedłużony o czas zamknięcia klubu. 

  5. Wszystkie strefy pozostają zamknięte - tj. VeraGYM i CPM, VeraFITNESS, sporty rakietowe, boiska trawiaste, boiska wielofunkcyjne. 

  6. Informacje nt. Waszych umów, karnetów i zawieszeń udzielamy mailowo - verasport@verasport.pl, nasz team będzie pracował zdalnie i odpowiadał na bieżąco, prosimy o cierpliwość. 

  7. Umowy i karnety staną się aktywne w momencie otwarcia klubu - w przypadku chęci przedłużenia zawieszenia konieczny będzie kontakt indywidualny z recepcją, po otwarciu klubu. 

  8. Okres zawieszenia spowodowany ministerialnymi decyzjami nie skraca przysługujących dni zawieszenia przysługujących danym umowom. 

0 komentarzy
Dodaj komentarz