VeraSport wraca, by rozwijać wszystkich zawodników w ich ulubionych dyscyplinach!

 

Drodzy klienci, klubowicze! Wracamy po krótkiej przerwie, by dalej nasi trenerzy i instruktorzy mogli się dzielić swoją wiedzą, doświadczeniem, przygotowywać Was do startów we wszystkich imprezach sportowych, na które się zdecydujecie. Możecie dalej współzawodniczyć ze sobą w ramach kortów rakietowych czy na boiskach trawiastych. Sportowe zajęcia dla dzieci również będą się odbywały. Na wszystkie zajęcia sportowe w grafiku obowiązkowe są zapisy, pamiętajcie o tym. Niezapisane osoby nie będą mogły wejść na teren klubu (poza zawodnikami przygotowującymi się do Mistrzostw, o których piszemy poniżej). 

W lutym 2021 roku planujemy Mistrzostwa VeraSport we wszystkich Waszych ulubionych dyscyplinach. Turnieje i rozgrywki obejmą m.in. sporty siłowe, dyscypliny lekkoatletyczne, kulturystykę, ale również sporty rakietowe czy sporty drużynowe. Dokładny harmonogram i rozkład dyscyplin oraz kategorii podamy na tydzień przed startem wydarzenia. Zapisać się na turniej możecie podczas wizyty w klubie, na recepcji. Zaznaczacie w odpowiednim formularzu, w których dyscyplinach chcielibyście wystartować. Swój udział będzie można odwołać. 

Szczególnie polecamy Wam zajęcia zorganizowane w strefie siłowni, przygotowujące Was do zawodów, które będą odbywały się w godzinach od 8:00 do 21:00 (strefa cross i siłowni będzie zamknięta o godzinie 21:00, a otwarta od 7:00). Zajęcia będą odbywały się na zasadzie współzawodnictwa na strefie przygotowania motorycznego, strefie siłowej, cardio i strefie treningu funkcjonalnego, a nad wszystkimi trenującymi zawodnikami czuwać będzie trener lub koordynator. 

W strefie sportów rakietowych możecie dalej spotykać się w ramach zajęć sportowych i współzawodniczyć ze sobą, ale także brać udział w naszej klubowej lidze. Podobnie na strefie badmintona, gdzie w ramach wizyt w klubie i grupowych zajęć sportowych, możecie przygotowywać się również do nadchodzącego turnieju badmintona. 

Przy pierwszej wizycie, po tym krótkim zamknięciu, prosimy o podpisanie stosownego formularza startu w Mistrzostwach, który umożliwi zawodnikowi przygotowanie się i trening. 

Dla nowych osób mamy specjalne karnety - na 14 dni za 49 zł lub na miesiąc za 99 zł (bez limitów, bez okresu wypowiedzenia).

 

Poniżej publikujemy również odpowiedzi na pytania, które z pewnością będą się pojawiać. 

 

VeraSport od 19 października - PYTANIA I ODPOWIEDZI

 

 1. Czy jeśli mam zamrożony karnet mogę brać udział w zajęciach sportowych lub przygotowywać się do wydarzenia sportowego?

Karnet przy pierwszej wizycie po zamknięciu może zostać odmrożony lub, jeśli klient z aktywnym karnetem nie będzie chciał go odmrażać, może uiścić jednorazową opłatę za wejście na zajęcia w wysokości 30 zł (15 zł dla osób z zawieszonym systemem zewnętrznym, po jego okazaniu).

 1. W jaki sposób będzie działała moja karta Multisport, FitProfit, OKSystem

Wszystkie karty sportowe - MultiSport, FitProfit i OK System są obsługiwane we wszystkich strefach przygotowujących do zawodów.

 

 1. Czy istnieją jakieś limity osób przygotowujących się do wydarzenia sportowego lub biorących udział w zajęciach?

Zgodnie z rozporządzeniem w wydarzeniu sportowym może brać udział maksymalnie 250 osób bez publiczności. Limity na salach sportowych są podane przed wejściem do nich. 

 

 1. Czy planowane wydarzenia sportowe w badmintonie czy squashu się odbędą?

Tak, wszystkie planowane turnieje squasha odbędą się bez zmian, ale bez publiczności. Udział w nich biorą tylko zapisani zawodnicy. Turniej badmintona został przełożony na listopad. Zapisani uczestnicy mają zagwarantowany udział, jeśli potwierdzą chęć uczestnictwa, pozostałe osoby będą mogły się zapisać wkrótce.

 

 1. Na czym będą polegały zajęcia sportowe w strefie VeraGYM? 

Przede wszystkim na zorganizowanym współzawodnictwie w zakresie spalonych kalorii, przebiegniętego dystansu, podniesionego ciężaru czy liczby wykonanych powtórzeń i serii. Zorganizowany plan treningów posiada koordynator lub trener dyżurny. 

 

 1. Czy zapisując się na wydarzenie sportowe - Wielodyscyplinowe Mistrzostwa VeraSport ponoszę jakieś opłaty?

Nie, start w wydarzeniu będzie bezpłatny dla zawodników przygotowujących się w klubie lub posiadających tutaj aktywną umowę / karnet. Dla osób z zewnątrz opłata startowa będzie wynosiła 30 zł, podobnie jak za każdy udział w zajęciach sportowych. 

 

 1. Czy aby wystartować w Wielodyscyplinowych Mistrzostwach Świata muszę być klubowiczem VeraSport? 

Nie, start w wydarzeniu sportowym, jak i przygotowania się do niego, przysługują również posiadaczom systemów zewnętrznych (Multisport, OKSystem, FitProfit) i członkom innych klubów. Podczas wizyty w klubie można zapisać się na Mistrzostwa w stosownym formularzu. 

 

 1. Czy udział w zajęciach sportowych VeraSport mogą brać tylko osoby z aktywnymi karnetami?

Nie, zapraszamy wszystkich - osoby z kartami systemów zewnętrznych (wg. zniżki w pkt. 2), jak również osoby, chcące wziąć udział w zajęciach jednorazowo. W takim przypadku opłata za skorzystanie z wejścia na zajęcia sportowe wynosi 15 zł (jeśli chodzi o zajęcia sportowe) lub wg. cennika jeśli chodzi o badminton, squash, tenis stołowy czy boiska.

  

 1. Czy będzie możliwe korzystanie z szatni i pryszniców? 

Tak, będą one udostępnione dla korzystających. Prosimy pamiętać, że w szatniach i na korytarzach obowiązuje zasłanianie ust i nosa. Szatnie i łazienki każdego dnia są dezynfekowane.

 

 1. Gdzie oprócz korytarzy i szatni trzeba zasłaniać usta i nos (np. maseczką lub przyłbicą)

Również w drodze na korty badmintona czy squasha czy na boiska. Zakrycie usta i nosa zdejmujemy dopiero podczas udziału w zajęciach sportowych. 

 

 1. Czy zajęcia sportowe będą odbywały się na strefie siłowni również w weekendy?

          W weekendy zorganizowane zajęcia sportowe na strefie siłowni mogą prowadzić trenerzy z grupami podopiecznych. Pozostałe osoby mogą przygotowywać się do zawodów wg. ustalonego  przez trenerów planu i harmonogramu treningu.

 

Godziny otwarcia klubu:
 • od poniedziałku do piątku 7:00 - 23:00
  *Strefa GYM&CROSS w ramach przygotowań do zawodów 8:00 - 21:00
 • w weekendy 8:00 - 16:00

 

 

4 komentarze
Aneta 29 października 2020 12:27:50

Dzień Dobry.
Czy odbywają się zajęcia Spinning'u?
Jeśli tak, to obowiązują zapisy?

VeraSport 29 października 2020 12:36:47

Pani Aneto, zajęcia rowerowe odbywają się w ramach przygotowań do zawodów, wg. grafiku obecnego w Strefie Klienta i z racji ograniczonych miejsc zapraszamy do zapisów.

Aneta 1 listopada 2020 17:29:31

Witam.,
Czy możliwe jest korzystanie z zajęć fitness?

VeraSport 2 listopada 2020 12:18:23

Pani Aneto, wszystkie zajęcia grupowe odbywają się według grafiku. Zachęcamy do zapisów.

Dodaj komentarz