O instruktorze

Pedagog z wykształcenia i zamiłowania. Od zawsze z dziećmi, przy dzieciach i dla dzieci. Na co dzień nauczyciel w przedszkolu, a po godzinach instruktor samoobrony, fitness oraz ćwiczeń siłowych. Pracuje zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Na treningach daje z siebie wszystko i tego samego wymaga od swoich podopiecznych. Najważniejsze dla niej w pracy z ludźmi są: atmosfera, serce i profesjonalizm.

Prowadzę zajęcia

Oceń tego trenera

3 komentarze
Magda 3 września 2018 19:22:43

Super osoba z niesamowitym podejściem do dzieci, pełna energii którą wkłada w każde zajęcia i dzięki temu dzieciaki wyczerpane ćwiczeniami mają ochotę na kolejne i kolejne zajęcia. Oby więcej takich osób :)

Agnieszka 24 listopada 2018 10:06:01

Mega zajęcia, mój syn po każdym treningu przychodzi nie tylko rozcwiczony, ale i z praktyczną widzą na różne okoliczności. Dziękuje za profesjonalizm i podejście do dzieci ❤️

MAGDA 10 grudnia 2018 07:17:03

Justyna to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.Potrafi nawiązać niesamowitą relację z dziećmi .Czy to zajęcia z samoobrony, runmageddon ,fitness czy pełna zagadek zabawa halloweenowa zawsze daje 100% siebie. Dzięki swojej charyzmie idealnie panuje nad grupą i umiejętnie wprowadza zasady dla bardziej rozbrykanych jednostek :)
Jej zajęcia są bez wyjątku WYJĄTKOWE!!!!!!

Dodaj komentarz