Vera KIDS

Zajęcia sportowe o charakterze ogólnorozwojowym oraz opieka profesjonalnych trenerów – wszystko po to, żeby zapewnić Twojemu dziecku prawidłowy rozwój, dobrą zabawę i mnóstwo rozrywki! Stawiamy na jakość i łączenie zabawy z elementami nauki. Proponujemy zajęcia zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek od 4. roku życia.

 
 
 

WYKWALIFIKOWANI TRENERZY

Możesz spokojnie zostawić nam swoją pociechę pod opieką i wybrać się na trening. Nasi trenerzy mają indywidualne podejście do każdego juniora. Co więcej, zadbają o to, aby zajęcia były efektywne, a każda minuta wykorzystana w 100%.

RÓŻNORODNOŚĆ ZAJĘĆ

Nasze propozycje to:

Judo to treningi, które uczą kształtować wytrzymałość, zręczność, koordynację i orientację przestrzenną oraz zaznajamiają z elementami samoobrony.

Runmageddon przygotowany z myślą o małych poszukiwaczach przygód, którzy będą się świetnie bawić na specjalnych torach przeszkód.

Piłka nożna aż 3 razy w tygodniu! Ogórnorozwojowy trening, podczas którego dzieci nauczą się prowadzenia piłki, poruszania się po boisku, czy gry zespołowej. Nauka techniki połączona z wiedzą teoretyczną.

Badminton doskonalenie umiejętności lub nauka gry od podstaw. Poruszanie się po korcie, serwis czy odbicie lotki - to tylko niektóre z elementów kształowanych podczas zajęć.

Wirtualny spacer

Dzisiejszy grafik zajęć

Obsługujemy

Grupy mięśni

Szczegóły zajęć

Prowadzący zajęcia:
Dla kogo:
Cel:
Intensywność:
Skrócony opis zajęć: