SPOTKANIE AUTORSKIE Z PRZEMYSŁAWEM STUPNOWICZEM

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie autorskie z Przemysławem Stupnowiczem, autorem książki pt: "Kiedy życie mówi: biegnij". Książki która nie tylko jest zbiorem opowieści o bieganiu, ale także przewodnikiem po filozofii życia, który podpowiada jak pokonywać życiowe trudności.

To niepowtarzalna okazja, aby poznać bliżej pasjonujący świat długodystansowego biegania i zanurzyć się w historie, które natchnęły autora do stworzenia tej inspirującej publikacji.

Data: 29.01.2024 Godzina: 18:00

Miejsce: VeraCafe 2.0

Przemysław Stupnowicz to zapalony maratończyk, który podzieli się swoimi przeżyciami, motywacją oraz tajnikami przygotowań do maratonów. Będzie to wyjątkowa okazja nie tylko dla miłośników biegania, ale także dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z tym sportem.

Podczas spotkania będziemy mieli okazję dowiedzieć się więcej o kuluarach procesu tworzenia książki, o inspiracjach autora oraz o tym, jakie wyzwania stanęły przed nim podczas pisania o tej dynamicznej dziedzinie sportu.

Nie przegap okazji na rozmowę z autorem, zdobycie autografu i wymianę doświadczeń z innymi pasjonatami biegania! Czekamy na Was z otwartymi ramionami, gotowi na sportowową inspirację i fascynujące opowieści!

0 komentarzy
Dodaj komentarz